Červencové driftování v HK

V červenci jsme poprvé zavítali na Hradecký polygon vyzkoušet jak se tam vůbec driftuje a pokud bychom to shrnuli jedním slovem, tak to bylo úžasné! Vy co jste naší akci navštívili o tom víte své. Pro vás ostatní je zde těchto pár následujících vět.

Pátek byl parný den a slunce nás spalovalo od brzkých ranních hodin. Celý den byl rozdělen na dva bloky a jezdilo(driftovalo) se od 9h do 12:30h a pak po krátké pauze od 13h do 16:30h.
Po celý den jsme pro vás měli připravené malé občerstvení a to jak Birell v různých příchutích, který se ve vedru, které panovalo, rozhodně hodil. Tak i dobroty z grilu o které se postaral Norbert Mikulec.

Na polygonu si to užili všichni a to jak začátečníci, kteří mohli využít a také hojně využívali služeb našich instruktorů – Norbert MikulecMartin Bezděka, tak i ostřílení matadoři, kteří jen trénovali a zlepšovali techniku driftu na kropeném povrchu, který je šetrný k pneumatikám a ty pak téměř netrpí.

Jak to vypadalo během celého pátku se můžete podívat na přiložené fotogalerii.

[rl_gallery id=“2591″]

Další fotky z akce můžete vidět v galerii od VinceroApa foto.

Jak to na akci vypadalo se můžete podívat na následujícím videu:

Pokud byste si driftování rádi zopakovali nebo vám první termmín nevyhovoval, připravili jsme si pro vás další akci na Hradeckém polygonu a to v pátek 12.8.

Zpět do Magazínu