O klubu

Historie klubu sahá do roku 2015, kdy si jeden blízký a kamarád pořídil novou M3 (f80). Chtěli jsme na jedné fotce mít co nejvíce různých M3. Slovo dalo slovo a nakonec to dopadlo tak, že se ozvalo asi 10 majitelů M3, kteří přislíbili účast na srazu. 🙂 Nakonec nás byla necelá polovina. Jelikož šlo o jeden z listopadových víkendů, považovali jsme to za úspěch.

Srazu se konal u benzínky OMV v Berouně, kde proběhlo prvotní seznámení a kafe. Silnice byly suché, řidičů málo a před námi spoustu pěkných okresek v okolí Karlštejnu. Byla to stejná zábava, jako to je i nyní.

Pro připomenutí tehdejší atmosféry se můžete pokochat fotkami z té doby.
[rl_gallery id=“149″]

Finalní nápad o vzniku „klubu“ a i akcí jako M day padl, v okamžiku kdy jsme se se setkali s Norbertem, kde slovo dalo slovo, oba jsme zjistili, že chceme udělat něco víc než jen setkání pár „emek“ na parkovišti. Zbytek už asi znáte, protože jsme se pravdědpodobně viděli na nějaké z akci! 🙂

Jakub Novotný

co-owner

jakub@czechmclub.cz

Jako fotograf jsem se vždy motal kolem aut, ale vždy kolem těch s puncem exklusivity, které už jen svým vzhedem stříkají do okolí testosteron a adrenalin. Byl jsem na různých akcích a místech a vím, že úžasných aut je spouta. Rozhodně se nedá říct, že jedno je nad ostatní. Vím, že aura a to co mají kolem sebe vozy z Mnichova s písmenem ///M ve znaku jím propůjčuje speciální schopnosti a kolem aut se pohybuje úžasná komunita a je fajn být součastí M rodiny:)

Norbert Mikulec

co-owner

norbert@czechmclub.cz

Od roku 2009 se aktivně věnuji hlavně značce BMW jako externí produktový expert a jezdecký instruktor značky. Zároveň působím jako hlavní instruktor ve společnosti SuperDRIVE, hlavní instruktor Masarykova okruhu v Brně a to včetně jednoho z nejmodernějších polygonů v Evropě, tedy polygonu Brno! Jsem majitel několika vozů BMW včetně dnes už ikonického BMW M3 E46 ! Neustále se snažím podporovat divizi ///M . Naše akce se snažíme dělat s láskou a s cílem zprostředkovat unikátní jízdní zážitky na místech k tomu určených (okruhy, polygony) + scénické vyjížďky po okolí.

… Majitelé a fandové dělaj akci pro majitele a fandy nejsilnějšího písmene na světe, písmene M! …