Červnové driftování v Brně

Zveme Vás na vzrušující driftovací akci, kterou pořádáme na polygonu Masarykova okruhu v Brně! Připojte se k nám a užijte si nezapomenutelný den plný adrenalinu, rychlosti a nových dovedností na kropeném polygonu.

Během akce, která se koná v sobotu 24.6., od 16:00 do 20:00, vás čeká opravdová jízda. Naši instruktoři jsou připraveni vám poskytnout odbornou pomoc a poradit s technikou driftu. Bez ohledu na vaši úroveň zkušeností, jsou tu, aby vás podpořili a pomohli vám zdokonalit vaše dovednosti za volantem.

Instruktory budou Norbert MikulecMartin Bezděka, kteří vám předají maximum pro to, abyste dokázali driftovat.

A co víc, abyste se na polygonu cítili pohodlně bude pro Vás připraveno malé občerstvení, které bude k dispozici v průběhu akce. Můžete se těšit na pochoutky z grilu, které jen umocní atmosféru celého dne.

Registrační poplatek je výhodných 3500,- Kč. Za tuto částku získáte nezapomenutelný adrenalinový zážitek, špičkové instruktory a skvělé občerstvení. Driftování se stalo neodmyslitelnou součástí motoristické kultury a my vám dáváme příležitost vstoupit do tohoto světa.
[rl_gallery id=“3385″]
Z důvodu velkého zájmu o akci, prosíme o včasné uhrazení registračního poplatku, abychom věděli, že s vámi můžeme počítat.

Přijďte a nebuďte pouze diváky, ale vstupte na palubu a užijte si bezpečnou, ale neskutečně vzrušující jízdu plnou zážitků. Zarezervujte si své místo ještě dnes a připravte se na nezapomenutelnou akci, která vás doslova strhne.

Registrace uzavřeny, brzy pro Vás spustíme registraci na další termín driftovací akce:)

Zpět do Magazínu