Driftování v Hradci

Polygon v Hradci Králové se stal oblíbeným pro každého kdo má zájem natrénovat techniku driftu v relativním bezpečí polygonu. My jsme na tento trend dlouho pozorovali, až jsme se odhodlali pro vás uspořádat akci v prázdninovém termínu – pátek 22.7.

[rl_gallery id=“2477″]

Počet účastníků akce na polygonu bude omezen, aby jste měli možnost akci si pořádně užít. Můžete se těšit na kropenou trať, tedy pneu nebudou trpět. Pokud máte další sadu kol „na blbnutí“ tak rozhodně nebude na škodu vzít si ji s sebou, jistota je jistota.

Můžete se těšit na dopolední slot / odpolední a také celý den. Malé občerstvení, zkušené instruktory a partu fajn lidí na místě, tedy ideální patek, co říkáte:)

Jako obvykle jde o akci pro každého petrolheada a rádi vás přivítáme v každém stroji.

Pokud Vás zajímá, jak se bude jezdit po polygonu, tak pro Vás připravíme tuto konfiguraci, která bude fajn pro trénink driftu.

Na polygonu pro Vás budeme od cca 8h do 18h s tím, že na polygonu se bude jezdit od 9h do 12:30h a pak do 13h do 16:30h.

Máme tu pro Vás poslední šanci pro registraci na dopolední jízdy. Pokud máte zájem tak se naváhejte registrovat. Tří z Vás mají šanci 🙂

    Výše zadané osobní údaje budou zpracovány v souladu s těmito zásadami ochrany osobních údajů.

    Kapacita obsazena, pokud máte i tak zájem o driftování na Hradeckém polygonu, využijte našeho dalšího termínu a to opět v pátek 12.8.
    Zpět do Magazínu