M2 sraz – Třebíč

Na konci května se konal druhý M2 sraz, který jsme pomáhali organizovat. I když šlo o druhý sraz, tak od prvního srazu uplynulo několik let. Doufáme, že se nám tradice tohoto srazu povede udržet a příští rok se opět uvidíme.

Na cílové místo srazu, kterým byla Třebíč se vydali dvě hlavní skupiny a také několik jednotlivců. Nejpočetnější skupinou jsme byli my Pražáci a to i přesto, že pro nás to bylo nejdál. Holt je vidět, kde je nejvíce srdcařů 🙂 Museli jsme také přetrpět nejdelší část cesty po „krásné“ D1. Kde se k nám cestou do Třebíče na chvíli připojila Moldavská M3e92. Posíláme pozdravy daleko za hranice.

Nelze se ničemu divit, protože naše pražská skupina o pěti kusech M2, takový pěkný vláček, jistě ostatním účastníkům provozu dokázala vykouzlit úsměv na tváři. Což potvrzuje i několik zdvižených palců, které jsme dostali.

Do brněnské skupiny se zamíchal i Martin z Renocaru a.s., který malinko provokoval, protože nám přivezl ukázat novou M3. Která se po boku jedenácti M2 vlastně ztratila a to i přes kontroverzní vzhled, kterému pomalu většina přichází na chuť.

Na sraz přijeli všechny možné konfigurace M2, od standardní, M2C až po vrchol nabídky a to M2CS. A jak je u majitelů M2 zvykem, tak téměř každý s nějakou úpravou. Ruku do ohně můžu dát za M2 od Legendy u Vás, které je naprosto sériová a proto dá se říci i dost unikátní, protože kdo to má?

Po té, co proběhlo seznámení jsme se vydali vstříc pěkným okreskám, které jsme si více než užili. U pozdního oběda byl čas probrat zážitky a dojmy z tohoto malého M2 setkání. Po obědě jsme se vydali na poslední cestu, kde se pak každý vydal k domovu. Počasí nám vyšlo na jedničku, protože po rozloučení se spustila pěkná průtrž.

[rl_gallery id=“1862″]

Celá fotogalerie k vidění ZDE.

Zpět do Magazínu