Moravský ///M sraz

Poslední prázdninová sobota patřila již tradičnímu srazu BMW ///M na Moravě, který pořádal brněnský Renocar a.s.

Po půl deváté se začalo plnit zákaznické parkoviště jedním eMkem za druhým. Po 9h. začal program na showroomu, který byl v režii Norbreta. Všem přítomným představil First Edition BMW M8 Gand Coupe. Jde o monstrózní „GT“ s obřím prostorem pro pasažéry na zadních sedadlech, které dokáže cestovat téměř rychlostí světla:)


Stále před námi byla ta nejzajímavější část dne. Přesun na polygon a i samotná cesta byla zajímavá. Stačí sledovat Martina Kovalčika na IG a mohli jste vidět kolonu BMW ///M přes celé Brno 🙂

Na polygonu si instruktoři ze SuperDrive rozdělili účastníky do čtyř skupin a každá skupina na polygonu trénovala jiné dovednosti. Protože to na polygonu docela klouže, tak občas bylo na co koukat.

Po čtyřech hodinách blbnutí – zdokonalování se, byl čas na poslední část programu a to návštěva letos postaveného centra Šenkýř Motorsport. Robert se s jeho týmem zaměřuje především na BMW a jejich okruhové úpravy. Spousta z vás jistě už měla tu čest.

Nové centrum je moderní, prostorné a zákazníkům nabídne i dostatečné vyžití pokud čekáte na servis vašeho vozu. Můžete se připojit na wi-fi a pracovat, zahrát si na simulátoru nebo využít posilovnu. A krom toho je vždy na co koukat, protože servisní zázemí je vždy plné zajímavých vozů.

Vrcholem programu bylo představení upravené M2C s doplňky, které si u Šenkýř Motorsport můžete pořídit a pojmenované M2C Trackday Evo. Tahle M2 je upravena tak, že stále může na silnici, ale na okruhu posouvá možnosti samotné M2C ještě o kus dál a při tom nestojí úplný nesmysl.

Takhle vypadal fajn den v zajímavé společnosti a se zajímavým programem. Pokud se Vám akce líbila, tak se na vás budeme těšit 19.10 na pátém M Day.

[rl_gallery id=“719″]

Zpět do Magazínu