Na polygonu ve velkém stylu

Rozmary počasí nás opět přivedly na polygon MaxCars u Příbrami. Tentokrát ve velkém stylu a s patřičnou dávkou noblesy, protože jsme na místě měli hned dva zástupce značky Rolls-Royce.

Akce samozřejmě nebyla jen o Rollsech, ale i tak se sluší zmínit, že jsme měli na místě Rolls-Royce Drophead a úplně nový Phantom, což si musíme skromně přiznat prestiž naší akce povyšuje na úplně jinou úroveň, protože kdo tohle má:)

Krom různých Baworáků jak v provedení ///M, tak i těch standardních jsme měli i několik zástupců japonských vozů jako STi, GT86 a současnou hvězdu mezi HotHatchy – nový YarisGR, který před našim příjezdem natáčel štáb Autosalonu, ale nikam nespěchali, proto se před areálem vytvořila kolona nedočkavců. Snad tedy výsledný díl bude stát za to:)

Je potřeba smeknout před účastníky, kteří dorazili až z Brna, protože každému bylo jasné, že je třeba trénovat a počasí se kdykoli může změnit a sněhová pokrývka dřív nebo později zmizí.

Tentokrát jsme měli některé zatáčky hodně uklouzané, ale i tak se všichni bavili a akce se opět povedla. Pokud sněhové podmínky povolí, akci zopakujeme.

Na závěr pro vás máme všechny fotky z akce k vidění zde.
Další fotky z akce nám zaslal JeTma a jeho  fotky můžete vidět zde.

[rl_gallery id=“1468″]

Zpět do Magazínu