Náš brněnský trackday

Ve středu 11.8 jsme na Masarykově okruhu u Brna uspořádali trackday, který byl otevřený všem petroheadům. Objednali jsme pěkné počasí, tedy den byl jak malovaný.

V paddocku se sešla celá řada zajímavých vozů a mezi nejpočetnější skupinu se řadila celá škála BMW ///M. Od nejstarší M3 e30 až po nejnovější M3 g80, M2 atd. Silné zastoupení měla i značka Lotus, která vyrábí po dlouhá léta lehké okruhovky. A tak se měly Lotusy na okruhu jak ryba v vodě. Další početnou skupinou byla značka Porsche povětšinou s modely GT3 nebo GT3RS. Tedy taková modla všech okruhářů, protože co si budeme povídat, GT3 je jiná liga.

Ukázalo se i několik zajímavých kousků od Caterhamu, po upravenou Vette až po ten největší masakr, kterým byl Huracan Super Trofeo! Tímto děkuji Jirkovi, potažmo Petrovi za svezení a to i když vím, že limity vozu jsou ještě hodně daleko, ale i tak bylo znát, hlavně na brzdách, že je možné brzdit úplně jinde. Tohle je jiný svět a je fajn, že jsou mezi námi nadšenci, kteří si plní své sny 🙂

Trackday jsme mohli uspořádat i díky podpoře od našich partnerů. A tohle jsou oni:

Díky si zaslouží i Petr Lisa, za pomoc a ochotu!

To nejdůležitější, a to na co jistě netrpělivě čekáte, tak je fotoreport z akce a zde máte možnost podívat se na foto od našeho fotografa Petra Rypa.

Další galerie, zde mát přímo od autora tohoto textu a to ZDE.

[rl_gallery id=“2002″]

A co vy, užili jste si akci a přijedete i příště?

Zpět do Magazínu