Poprvé na polygonu

Avizovaná akce v Sosnové se bohužel nemohla uskutečnit, protože tu máme již nějakou dobu Covid. K tomu není asi nutné nic dodávat. Můžeme jen doufat, že se situace brzy zlepší. Naštěstí se objevila alternativa v podobě možnosti testování aut na polygonu MaxCars u Příbrami.

Příležitost jsme uchopili, sezvali pár známých a na letiště u Dlouhé Lhoty vyrazili. Výhodou a velkým plusem byla sněhová pokrývka, která celou akci udělala o dost zábavnější, protože na sněhu je vždy sranda.

Nedrželi jsme se striktního omezení pouze pro vozy BMW ///M, akce byla otevřena všem zájemcům o blbnutí na sněhu, ale i tak bylo nejvíce vozů od BMW. Od „trojkovéko“ kompaktu přes M2, M3 až po X4M. Na místě jsme měli také třeba Superb, MB C, EVO nebo 350Z.

Trénink krizových situací jen nejen zábavný, ale do budoucna vám může pomoci, pokud se stane něco na veřejné komunikaci. Na polygonu jsme jen několikrát museli vůz vyprostit zapadly vůz, což se nám vždy povedlo svépomocí a nebylo třeba žádné auto odtáhnout.

Jak to vypadalo na akci můžete vidět na přiložené fotogalerii. Pokud byste se chtěl podívat na další foto z akce, tak doporučuji tento odkaz. Jako bonus zde máme další porci fotek od Matěje.

[rl_gallery id=“1356″]

Zpět do Magazínu