Poslední Sosnová roku 2021

Na poslední akci v Sosnové (15.12.2021) jsme si moc přáli sníh, bohužel nám nebylo přáno, bylo jen mokro a tedy vlastně ideálně pro zimní radovánky. Technika netrpěla tolik jako na suchu a driftovalo se jedna báseň.

Doba se vyvíjí a tak jsme měli na akci hned dvojici elektromobilů a to Teslu 3 a Porsche Taycan Turbo. Budoucnost dorazila už i do Sosnový, jestli se vám to líbí nebo ne nám můžete sdělit v komentářích. Samozřejmě jsme měli na akci stále ještě větší počet klasických spalovacích motorů. A co s budeme povídat, je fajn vidět driftovat Taycan, ale taková M2 nebo M3 je stále jiná liga:)

Jaké bude zastoupení v novém roce se uvidí. Co si myslíte vy? K novému roku se Váže i spousta novinek, které se týkají okruhu v Sosnové. Do budoucna bude možné využívat nově vyasfaltovanou část dříve šotolinového okruhu. Trať se tak prodlouží o cca 800m. Nově bude v areálu probíhat řada úprav a rekonstrukcí směřující k vylepšení celého autodromu. Kdy vám do konce dubna budeme schopni nabídnout akci v Sosnové za přijatelné peníze, jak to bude dále už nemůžeme garantovat, protože přijde citelné zdražení :/

Akcí nás jako obvykle provázel náš tradiční partner a to kluci z dailydriver, kteří prodávají oblečení pro správné petrolheady a my vám jejich produkty můžeme více než jen doporučit. Vánoční atmosféru nám navodil Vánoční stromek, ale hlavně stylové a chutné domácí perníčky. V neposlední řadě se o rozruch postaral tým legendyuvas, která přivezl dvojici vánočně vyzdobených vozů a to Yaris GR a M2.

Kompletní galerii a nekomprimované foto najdete ZDE.

[rl_gallery id=“2164″]

Zpět do Magazínu