Prosincové dovádění v Brně

Tradice akcí na polygonu se nám více než dobře rozjela, proto je třeba v tomto pokračovat i přes nepřízeň osudu. V prosinci  se přesuneme na polygon Masarykova okruhu u Brna. Na první akci se můžete těšit v pátek 2.12.2022 v čase 14:30 – 18:30 na technické a zábavné trati, kterou pro Vás navrhne Norbert Mikulec – zábava zaručena!

Velkou výhodou Brněnského polygonu je absence hlukových limitů, proto na akci uvítáme i vozy bez RZ. Z důvodů bezpečnosti a v případě velkého zájmu vozů bez RZ se bude jezdit ve skupinách sériových a upravených vozů a to s max. kapacitou celé akce cca 15 vozů.

Na místě se jako obvykle budete moci těšit na zkušené instruktory – Norbert MikulecMartin Bezděka, kteří vám rádi poradí a pomohou vám zlepšit jezdecký styl. Pro zahnání hladu pro vás opět rozpálíme náš gril a bude i něco dobrého k pití, dobrá káva a zákusky od SpeedCoffe-BetterDay.

Pokud se chcete zaregistrovat, tak si připravte částku 3500Kč, kterou je třeba zaplatit ještě před samotnou akcí. A nezapomeňte, že událost je určena pro každého petrolheada 🙂

Kapacita akce naplněna, pokud se na vás nedostalo, tak nebojte, plánujeme dalších akcí na polygonu.

Zpět do Magazínu