Renocar sraz ve Vysokém Mýtě

5. 7. 2021 Akce

Každoroční sraz majitelů BMW ///M od Renocar a.s. se letos uskutečnil na okruhu ve Vysokém Mýtě. Pokud okruh v Mýtě neznáte, tak jde o technický motokárový okruh, který dokáže pořádně prověřit schopnosti nejednoho řidiče.

Není to tedy úplně na závodění, protože prostu k předjíždění zde moc není, snad s výjimkou cílové rovinky. Je zde hlavně prostor pro trénování zatáček a už je na každém řidiči, zdali to zkusí čistou stopou nebo driftem, ale co si budeme povídat, bokem je to vždy větší sranda.

Počasí pro trackday nebylo úplně nejlepší. I když, jak se to vezme, protože deštivé počasí pomůže udržet pneu v lepší kondici po delší dobu. A vlastně to tak i dopadlo, čím horší bylo počasí, tím víc bokem se po trati létalo.

Pokud se nejezdilo, tak si Renocar pro návštěvníky připravil prezentaci modelové řady BMW ///M, a to hlavně nové M3 a M4, které bylo možné si mimo okruh i vyzkoušet. Pauzu mezi jednotlivými stinty vyplňovaly jízdy drift speciálu, postaveného z e46.

Abych nezapomněl, tak po celý den jsme měli k dispozici stylové a chutné občerstvení, takže domu neodjížděl nikdo hladový.


Všechny fotky ZDE.

Zpět do Magazínu