Co můžete vyhrát na M Day?

Tradiční otevření motoristické sezóny M Day VII klepe na dveře a my všichni se na akci moc těšíme. Půjde o monstrózní setkání všech majitelů a příznivců modelů BMW ///M na jednom místě. Mostecký okruh opět zažije nevídanou koncentraci vozů nejrychlejšího písmena na světě – ///M.

Pokud se budete chtít zapojit do soutěže o týdenní zápůjčku vozu od BMW dle vlastního výběru, je třeba si na věži autodromu půjčit transpondér, který použijete k měření časů na kolo. Ten nejrychlejší z Vás se může těšit na týden plný radostí s vyhraným vozem.
Je dobré si připomenout, že jde o trackday, nejedná se o závod, tedy i když nám jde o nejrychlejší čas na kolo, tak jde především o bezpečnost nás všech, o zábavu a fakt, že ne každý může vyhrát.

[rl_gallery id=“3232″]

Myslíme i na vás, kteří se na akci pojedete jen podívat, vystavit svůj vůz na parkovišti a zúčastnit se spanilé jízdy. Vy můžete vyhrát zážitkovou jízdu na místě spolujezdce ve vozech BMW M3 CSL a BMW M4 CSL od partnera akce, kterým jsou Legendy u Vás.
Od vás potřebujeme vyplnit slosovací lístek, který odevzdáte u nás v boxu nebo naopak v boxu Legendy u Vás a my po obědové pauze vylosujeme dva šťastlivce, kteří už odpoledne zažijí svou výhru.

Další ceny budeme mít pro nejrychlejšího jezdce na simulátoru od BMW, kde se můžete těšit na zajímavosti od BMW.

Tou poslední výhrou bude dárek pro nás všechny od Šenkýř Motorsport v podobě exhibiční jízdy speciálu M4 GT3, která se uskuteční před nebo po spanilé jízdě.

Na jakou z výher se nejvíce těšíte?

Zpět do Magazínu