Brněnské rozloučení se sezónou

Na začátku října jsme si pro vás připravili trackday k ukončení motoristické sezóny na oblíbeném Masarykově okruhu u Brna. Počasí nám vyšlo na jedničku a tak jsme měli možnost si trackday dosyta užít.

Jako klasicky jsme si pro Vás připravili jízdy na dopoledne, odpoledne a na celý den. My jsme na vás byli připraveni už od ranních hodin, kdy jsme si pro vás připravili naše zázemí se kterým nám pomohli naši kamarádi od Seven PromotionDailyDriver.

Mimo jízd po okruhu jste si u nás mohli vyzkoušet svůj balanc na podložce od rdboarding. I když to vypadalo dost zrádně, tak se nikdo nezranil a všichni si i tutu kratochvíli užili. Na M Day, který se uskuteční v termínu 24. 3. 2023 si to budete moci také vyzkoušet.

To hlavní samozřejmě bylo užít si okruh a celý trackday a o tom celá akce samozřejmě byla. Jako obvykle  největší zastoupení bylo z řad BMW, ale naše akce byla pro každého, tak jste na místě činu mohli potkat mnoho Porschce, ale třeba i McLaren nebo Teslu. Každý si akci užil s tou svou čtyřkolou hračkou.

Pokud jste se necítili, potřebovali jste poradit jak na Masarykův okruh, tak jste měli možnost využít služeb našich instruktorů, které potkáte na každé naší akci a během celého dne nejednomu z vás předali řadu cenných zkušeností. Pokud budete chtít využit jejich zkušeností i příště, tak je můžete vždy před akcí kontaktovat. Instruktory jsou Norbert MikulecMartin Bezděka.

Jaký okruh byste s námi rádi navštívili při dalším trackday? A i když nám je jasné, že chcete napsat Nordschleife, tak takovou akci  na mysli nemáme. Jde nám o Most, Masarykův okruh, Slovakia Ring? Nebo byste rádi navštívili Polsko, Maďarsko. Dejte nám vědět, ať pro vás můžeme vymyslet opět tu nejlepší akci.

[rl_gallery id=“2833″]

Fotky z celého dne pro vás nafotil Pavel Ryp – FOTO ZDE a Vincero.photography – FOTO ZDE. Můžete se těšit i na video od Davida Markoviče.

Zpět do Magazínu