Prosinec na sněhu

Začátkem prosince jsme se vydali na polygon Masarykova okruhu, kde jsme uspořádali naší klasickou driftovací akci. Jako obvykle jsme pro vás na místě rozpálili gril a ani sněhové vločky nás nemohli zastavit. Na zahřátí jsme si u nás mohli dát sněhem a mrazem chlazený Birell v různých příchutích 🙂

Naše akce byla, ale převážně o zábavě za volantem a té jste si užili dostatek a to i díky členitosti polygonu, kde najdete technické pasáže i části hodně na srdíčko. To vše v kombinaci s rozmanitým počasím, kde jsme na začátku dne měli možnost spatřit paprsky slunce, pak se nám zatáhlo a nakonec se na nás začal sypat sníh.

Nevyzpytatelné počasí se ukázalo jako hodně zákeřné pro KTM X-Bow, který byl s přibývající sněhovou pokrývkou nahrazen obří RAMkou. Dalším jednorožcem akce byla GT3 992, což je skvělý stroj do každého počasí. Nejpočetnější skupinou byla samozřejmě BMW skvadra do které se zamíchal jeden Nissan 370Z a také dvojice elektrických vozů Tesla 3.

Akce na polygonu se vyvedla a do budoucna zde plánujeme X dalších akcí a to i pro vozy bez RZ, tak nás nezapomeňte sledovat, ať vám nic neunikne, protože prostor na polygonu je omezen jen na pár vozů.

Všechny fotky z akce můžete vidět ZDE.
[rl_gallery id=“2941″]

Zpět do Magazínu