Poslední akce v Hradci?

Koncem října v termínu 22.10. jsme uspořádali na Hradeckém polygonu další z našich „školení“, bohužel šlo zřejmě o jednu z posledních akcí na tomto oblíbeném polygonu, protože lidem nejen z blízkého okolí polygonu/letiště vadí hluk z výfuků/pneumatik.

Na naší akci jsme hluk od pneu řešit nemuseli, protože jsme pro vás objednali kropení celého Hradce a tak si zřejmě nikdo ani nestěžoval, protože to se pravděpodobně děje pouze za hezkého počasí. Věříme, že do budoucna se nám povede opět domluvit termíny na polygonu, který je v ideální dojezdové vzdálenosti. Tak nám držte palce.

I když bylo celý den deštivo a pochmurno, tak pro nás to byli ideální podmínky pro trénink řidičských dovedností. Pokud přeci jen na někoho z vás dopadl splín z nepěkného počasí, pořád jste měli možnost dát si u nás něco dobrého z grilu a zapít to Birellem, kterých jsme pro Vás měli v dostatečné množství.

Říkáte si, jak asi celá akce vypadala? Stačí se podívat na přiložené video od @followupproductions22, které nezapomeňte sledovat.

Krom videa se můžete podívat i na fotky od vincero.photography.

[rl_gallery id=“2864″]

Pokud byste s námi opět rádi někam vyrazili, budeme se na vás těšit už v pátek 2.12 na Brněnském polygonu. Akce bude otevřena opět pro všechny vozy, dokonce i pro ty bez RZ. Registrovat na akci se můžete ZDE.

Zpět do Magazínu