Květnové driftování v Brně

Otevření sezóny akcí M Day VII máme úspěšně za sebou, ale je třeba soustředit se na další akce a to driftování na polygonu Masarykova okruhu. Poslední akce byla pro všechny účastníky legendární. Více o akci si můžete přečíst v příspěvku – Prosinec na sněhu.

Nyní k tomu co vás čeká. Celý polygon bude kropený, nemusíte se tedy bát, že to pneumatiky nevydrží. Akci jsme naplánovali na úterý 23.5. od 18h do 22h. Jako obvykle je akce otevřena všem vozům. Počet účastníků akce je omezen na 15 vozů. Proto pokud o akci máte zájem, neváhejte s registrací. Pokud by vám akce přeci jen utekla, tak se můžete těšit na několik dalších termínu do konce roku.

Velkou výhodou Brněnského polygonu je absence hlukových limitů, proto na akci uvítáme i vozy bez RZ. Z důvodů bezpečnosti a v případě velkého zájmu vozů bez RZ se bude jezdit ve skupinách sériových a upravených vozů.

Na místě se jako obvykle budete moci těšit na zkušené instruktory – Norbert MikulecMartin Bezděka, kteří vám rádi poradí a pomohou vám zlepšit jezdecký styl.

Pokud se chcete zaregistrovat, tak si připravte částku 3500Kč, kterou je třeba zaplatit ještě před samotnou akcí. A nezapomeňte, že událost je určena pro každého petrolheada 🙂

Uvolnili se nám dvě místa, pokud si chcete užít trochu driftu, tak se neváhejte registrovat

Zpět do Magazínu